Ansatte

Klikk for stort bilde Kamilla N. Windingstad
Kontaktlærer 2a

Epost arb.: kamilla.nystuen.windingstad@faerder.kommune.no
Mobil: 920 47 294 

                                   Hanne Deberitz
Kontaktlærer 2b
Epost arb.: hanne.deberitz@faerder.kommune.no  Mobil: 45412316
                                                                                      
Klikk for stort bilde Ellen Elisabeth Viernes Larsen Epost arb:  ellen.elisabeth.viernes.larsen@faerder.kommune.no
  Jurgita Gabseviciene Epost arb.:Jurgita.gabseviciene@faerder.kommune.no
  Jan Espen Gunnarsen Berg
Fagarbeider
Epost arb.: jan.espen.gunnarsen.berg@faerder.kommune.no  
  Jeanette B. Møller
Assistent
Epost arb.: jeanette.berntzen.moller@faerder.kommune.no
 

Siw S. Sundal 
leseveileder

 

Epost arb.: siw.t.sundal@faerder.kommune.no

 

Fant du det du lette etter?