Smidsrød helsehus

Smidsrød helsehus er kommunens rehabiliteringsinstitusjon med 72 plasser, inkl 16 langtidsplasser.

Vår visjon er Helse steg for steg.

Smidsrød helsehus ligger sentralt på Nøtterøy ved Smidsrødveien.

Vår brosjyre   (PDF, 342 kB) gir litt utfyllende informasjon.

Se eget skjema/side for priser

Slik søker du

Se veiledning til utfylling av skjemaet.
Fyll inn søknadsskjemaet Søknadsskjema helse- og omsorgstjenester (PDF, 564 kB) (PDF, 3 MB).
Send inn søknadsskjemaet til Tjenestekontoret.

Smidsrød helsehus - hovedhus

Hovedhuset tilbyr rehabilitering, korttidsplasser, langtidsplasser, dagsenter og dagrehabilitering.

Villa Smidsrød

Villa Smidsrød tilbyr lindring og etterbehandling.

Lege på Smidsrød helsehus

Hanne Svendsen
Julia Marthinsen
Anette Gundersen (permisjon) - vikar Christin Pettersen
Turnuskandidat

Les mer om Smidsrød legesenter

Kontaktinformasjon Smidsrød helsehus
Kontaktinformasjon Smidsrød helsehus
Sted Kontaktinformasjon
Avdeling 1 Telefon til avdelingen: 409 14 461
Vibeke K. Bru, mobil 409 14 439
vikbru@faerder.kommune.no
Avdeling 2 Telefon til avdelingen: 409 14 421
Hanne S. Hellenes, mobil 924 41 501
hanne.sorensen.hellenes@faerder.kommune.no
Avdeling 3 Telefon til avdelingen: 409 14 431
Vibeke K. Bru, mobil 409 14 439
vikbru@faerder.kommune.no
Avdeling 4 Telefon til avdelingen: 409 14 441
Patricia Wang, mobil 409 14 449
patricia.irene.wang@faerder.kommune.no
Villa Smidsrød Telefon til avdelingen: 409 14 411
Janne Hamre, mobil 958 09 105
janne.hamre@faerder.kommune.no
Dagrehabilitering Telefon til avdelingen: 409 14 450
Tove Christina Reid, mobil 409 14 459
tove.christina.reid@faerder.kommune.no
Sentralkjøkken Janicke Gurijordet, mobil 409 14 409
janicke.gurijordet@faerder.kommune.no
Sjølystsenteret Sentralbord: 33 40 35 90,
Torgunn Hauge, mobil 959 85 776
torgunn.hauge@faerder.kommune.no
Frisklivsentralen Mobil 953 33 132
friskliv@faerder.no


 

Kontaktinfo

Resepsjon
Telefon 409 14 400

Åpningstider mandag til fredag fra 08.00 – 15.30

Anita Bjune Archer
Virksomhetsleder
E-post
Mobil 995 27 500

Adresse

Øreveien 7 og 13 (Villa Smidsrød), 3120 Nøtterøy

Fant du det du lette etter?