Ansatte

Klikk for stort bilde Stig Lund Johannessen
Rektor
Epost arb.: stig.lund.johannessen@faerder.kommune.no
Mobil: 96 91 19 55 
  Per-Anders Røkaas
Inspektør 8.trinn 

Epost arb: per-anders.rokaas@faerder.kommune.no

Tlf arb: 48 03 04 32

  Erling Hoff
Inspektør 10.trinn
Epost arb.: erling.hoff@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 91 35 09 82
Klikk for stort bilde Inger-Helvig Oftedal
Inspektør 10.trinn
Epost arb.: inger-helvig.oftedal@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 930 31 851 
Klikk for stort bilde Gry Beate Syvertsen
Undervisningsinspektør Sør
Epost arb.: gry.beate.syvertsen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 45 219 
Klikk for stort bilde Bjørn Andersen
Rådgiver
Epost arb.: bjorn.andersen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 993 28 117 
  Ronny Pi
Sosiallærer
Epost arb.: ronny.pi@faerder.kommune.no
Mobil: 94856876 
  Anita Muldsvor
Bibliotekar
Epost arb.: 
  Anita Fjelldal
Assistent
Epost arb.: anita.fjelldal@faerder.kommune.no 
  Anita Gunnerød
 
Epost arb.: anita.gunnerod@faerder.kommune.no 
  Anja Tornes
Lærer
Epost arb.: anja.tornes@faerder.kommune.no 
  Ann Kristin Hegna Hansen
Konstituert inspektør Teigar sør
Epost arb.: ann.kristin.hegna.hansen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 41 076 
  Anne Mari Lie
Lærer
Epost arb.: anne.mari.lie@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 27 663 
  Astrid Utnes
Kontaktlærer
Epost arb.: astrid.utnes@faerder.kommune.no 
  Atle Jørgensen
Kontaktlærer
Epost arb.: atle.jorgensen@faerder.kommune.no 
  Bente Kjærgaard Jensen
Kontaktlærer
Epost arb.: bente.jensen@faerder.kommune.no 
  Bjørn Gunnar Smerud
Kontaktlærer
Epost arb.: bjorn.gunnar.smerud@faerder.kommune.no 
  Christian Brekke
Kontaktlærer
Epost arb.: christian.brekke@faerder.kommune.no 
  Christine Tønnesen
Lærer
Epost arb.: christine.tonnessen@faerder.kommune.no 
     
  Eirin Langedahl Pedersen
Lærer
Epost arb.: eirin.langedahl.pedersen@faerder.kommune.no 
  Elin Freitag
Assistent
Epost arb.: elin.freitag@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 49 714 
  Elisabeth Lunder Føyn
Kontaktlærer
Epost arb.: elisabeth.lunder.foyn@faerder.kommune.no 
  Ellen Akerholt
Permisjon
Epost arb.: ellen.akerholt@faerder.kommune.no 
  Erling Hoff
Kontaktlærer
Epost arb.: erling.hoff@faerder.kommune.no 
  Hanne Daffinrud
Assistent
Epost arb.: hanne.daffinrud@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 947 81 986 
  Inger Lise Andersen
Assistent
Epost arb.: inger.lise.andersen@faerder.kommune.no 
  Janne Melbye
Lærer
Epost arb.: janne.melbye@faerder.kommune.no 
  Jon Strand Bjerke
Assistent
Epost arb.: jon.strand.bjerke@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 27 492 
  Kim Flademoen
Kontaktlærer
Epost arb.: kim.flademoen@faerder.kommune.no 
  Kjerstin Liaskar
Lærer
Epost arb.: kjerstin.liaskar@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 409 20 601 
Klikk for stort bilde Kristin Stensholt
Helsesøster
Epost arb.: kristin.stensholt@notteroy.kommune.no
Tlf. arb.: 971 00 140
Mobil:  
  Kristine Marstein
Kontaktlærer
Epost arb.: kristine.marstein@faerder.kommune.no 
  Lars Roar Fagernes
Kontaktlærer
Epost arb.: lars.roar.fagernes@faerder.kommune.no 
  Liv Inger Hansen
Lærer
Epost arb.: liv.inger.hansen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 468 06 455 
  Marit Gjerløw Brænne
Spesialpedagog
Epost arb.: marit.braenne@faerder.kommune.no 
     
     
  Monica Louise Olsen
Kontaktlærer
Epost arb.: monica.l.olsen@faerder.kommune.no 
  Nina Rasmussen Bjelland
Kontaktlærer
Epost arb.: nina.rasmussen.bjelland@faerder.kommune.no 
  Oddbjørn Kjelsrud
Lærer
Epost arb.: oddbjorn.kjelsrud@faerder.kommune.no 
     
  Per-Anders Røkaas
Kontaktlærer
Epost arb.: per-anders.rokaas@faerder.kommune.no 
  Pernille Jøntvedt
Kontaktlærer
Epost arb.: pernille.jontvedt@faerder.kommune.no 
     
  Siv Raade
Lærer
Epost arb.: siv.raade@faerder.kommune.no 
  Synne Monge Heimdal
Kontaktlærer
Epost arb.: synne.monge.heimdal@faerder.kommune.no 
  Søren Evensen Kure
Kontaktlærer
Epost arb.: soren.evensen.kure@faerder.kommune.no 
  Terje Kristiansen
Lærer
Epost arb.: terje.kristiansen@faerder.kommune.no 
  Tore Kyste
Kontaktlærer
Epost arb.: tore.kyste@faerder.kommune.no 
  Torill Gjersøe
Assistent
Epost arb.: torill.gjersoe@faerder.kommune.no 
  Torill Stiansen
Kontaktlærer
Epost arb.: torill.stiansen@faerder.kommune.no 
  Turid Giske Flood
Kontaktlærer
Epost arb.: turid.iren.giske.flood@faerder.kommune.no 
  Une Indseth
Kontaktlærer
Epost arb.: une.may.indseth@faerder.kommune.no
  Veronica Johnsen Epost arb.: veronica.johnsen@faerder.kommune.no
Fant du det du lette etter?