FAU 2018/2019

I møte 31.10.18 ble FAU konstituert. Ny leder for FAU er Jan Johansen. Neste møte er 13. desember med vinterkvelden som hovedtema.

Klasse

Navn

Telefon

e-post

Kommentar

8A

Gunnar Ekeid

47662170

gekeid@online.no

SU

8A

Jeanett Ryde

99155511

jeanette@ryde.no

Vara

8B

Lars Erik Svanekil

95868963

Svanekil@outlook.com

 

8C

Jan Johansen

95881384

jan@immitec.com

Leder

8C

Ellen Pedersen

99647564

 

Vara

8D

Henrik Sundt

90760477

 

 

9A

Jan-Tore Dilling

40440900

jantoredilling@gmail.com

 

9B

Svein Reidar Brataas

91326735

brataas@bdtviken.no

 

9C

Ellen Skeie

45472146

sykepleierellen@gmail.com

 

9C

Mona Bjørkavåg

98441756

 

Vara/SMU

9D

Anita Elmer

97090270

anita.elmer@siv.no

 

9D

Bente Grepperud

47283101

bente.grepperud@gmail.com

Vara

10A

Anne-Lena Norbeck Bruun

 

anne.lena.n.bruun@gmail.com

 

10B

Anne Karin Robertsen

 

ullebo@icloud.com

 

10C

Therese Johnsen

47207496

theresejohnsen@gmail.com

 

10D

Jostein Hesjedal

 

jost.hes@gmail.com

Nestleder

10E

Katarina Gundersen

45404193

katarina.gundersen@skatteetaten.no

 

Fant du det du lette etter?