Teamsammensetning skoleåret 2019/2020

Klikk for stort bilde

1.trinn:

Marit Benjaminsen – kontaktlærer og teamkoordinator

Merete Findal Vinje -  kontaktlærer

Anne Marte Luisa – kontaktlærer

Martine Wang Gran – lærer

Tanh Thi Tran – lærer

Christine Sørlie – lærer (fra medio november)

 

Suphanun Gjestsen – assistent/fagarbeider

Gry Stensholt – assistent/fagarbeider

Ukjent (tilsettes juni) – assistent/fagarbeider

 

2.trinn:

Heidi Enesgård Flatland – kontaktlærer og teamkoordinator

Maren Lystrup – kontaktlærer

Kjersti Bratt Andøl – kontaktlærer

John White – lærer

Christine Sørlie – lærer (fra medio november)

Anna Klasson – lærer

 

Kjersti R. Saastad – assistent/fagarbeider

Bente Andersen – assistant/fagarbeider 

 

 

3.trinn:

Susanne Wikstøl – kontaktlærer og teamkoordinator

Katrine Næss – kontaktlærer

Lise Tengesdal – kontatlærer 

Emilie Skrede Beck – lærer

Stein Vidar Samuelsen – lærer

 

Ågot Solås – assistient/fagarbeider

Ukjent (tilsettes juni) – assistent/fagarbeider

 

4.trinn:

Ivar Elgaaen – kontaktlærer og teamkoordinator

Renate Vaczulik – kontaktlærer

Henriette Eriksen – kontaktlærer

Mette Evensen – kontaktlærer

Hege Fagereng – lærer

 

Sunita Korpal – assistent/fagarbeider

Therese Ellefsen – assistent/fagarbeider

 

5.trinn:

Kjersti Blaadammen – kontaktlærer og teamkoordinator

Lina Samuelsen – kontaktlærer

Yngvar Myrvold – kontaktlærer

Tonje Egenes Nilsen – kontaktlærer

Petter Uggerud – lærer

Roar Grytemark – lærer

 

Monica Kjøle Tuxen - assistent/fagarbeider

Bodil Jor - assistent/fagarbeider

 

6.trinn:

Are Darmo – kontaktlærer og teamkoordinator

Maria Nordvik Sætre – kontaktlærer

Kristin Riis – kontaktlærer

Simen Mørdre – kontaktlærer

Geir Hegna – spesialpedagog og miljøveileder

Inger Lise Vasvik – lærer

Petter Uggerud – lærer

 

Bente Bjordal - assistent/fagarbeider

Gry Stensholt - assistent/fagarbeider

 

7.trinn:

Cathrine Iversen Tandberg – kontaktlærer og teamkoordinator

Ida Myklebust – kontaktlærer

Astrid Wegge – kontaktlærer

Lars Erik Brekke – lærer

Hege Arneberg – lærer

Geir Hegna – spesialpedagog og miljøveileder

Petter Uggerud – lærer

 

Christian Thomassen - assistent/fagarbeider

Ingvild Jacobsen - assistent/fagarbeider

 

 

Med forbehold om feil og endringer.

Fant du det du lette etter?