Pedagogisk personale

Klikk for stort bilde Øyvind Hammerstad 
 
Epost arb.:oyvind.havn.hammerstad@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Andreas Kamfjord 
 
Epost arb.:andreas.kamfjord@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Anette Vetvik 

 
Epost arb.:anette.vetvik@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Ann-Karin Kvalnes 
 
Epost arb.:ann-karin.kvalnes@faerder.kommune.
Klikk for stort bilde Anniken Kirkeberg 
 
Epost arb.:anniken.aadel.kirkeberg@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Bente Grana Sandvik 
 
Epost arb.:bente.grana.sandvik@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Benthe Lund 
 
Epost arb.:benthe.lund@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Cathrine Ness 
 
Epost arb.:cathrine.ness@faerder.kommune.no 
     
Klikk for stort bilde Elin Mathisen 
 
Epost arb.:elin.mathisen@faerder.kommune.no
 
Klikk for stort bilde Erik Riise Berge 
 
Epost arb.:erik.riise.berge@faerder.kommune.no 
     
Klikk for stort bilde Grete Lill Noorda 
 
Epost arb.:grete.lill.noorda@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Gunn Hege M. Heidelberg 
 
Epost arb.:gunn.hege.moen.heidelberg@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Heidi Uth Habberstad 
 
Epost arb.:heidi.uth.habberstad@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Henriette Brinck 
 
Epost arb.:henriette.brinck@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Hjørdis Marie Jenshaug 
 
Epost arb.:hjordis.marie.jenshaug@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde

 

Ina Lorenzen Bailey Epost arb: ina.lorenzen Bailey@faerder.kommune.no
Klikk for stort bilde

 

Ingrid Katharina Tinnes Solaas

Epost arb: 

Ingrid.Katharina.Tinnes.Solaas@faerder.kommune.no

Klikk for stort bilde Jannicke Kristensen 
 
Epost arb.:jannicke.kristensen@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde

 

Jonas Torp Årset Epost arb: jonas.torp.arset@faerder.kommune.no
Klikk for stort bilde Kjersti Øyan Kamfjord 
 
Epost arb.:kjersti.oyan.kamfjord@faerder.kommune.
Klikk for stort bilde Kristin Øilo 
 
Epost arb.:kristin.oilo@faerder.kommune.
Klikk for stort bilde Kristine Havre 
 
Epost arb.:kristine.havre@faerder.kommune.
Klikk for stort bilde Lisa Helen Aarø Hjelme 
 
Epost arb.:lisa.helen.aaro.hjelme@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Liv-Berit Holtet Stensli 
 
Epost arb.:liv.berit.h.stensli@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde May Lisbet Eriksen 

Bibliotekar
Epost arb.:may.lisbet.eriksen@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Nina Tangerud 
 
Epost arb.:nina.tangerud@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Rebekka Gudem 
 
Epost arb.:rebekka.gudem@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Rita Andersen 
 
Epost arb.:rita.andersen@faerder.kommune.
Klikk for stort bilde Sissel Anniken Thorset 
 
Epost arb.:sissel.anniken.thorset@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Tone Danielsen 
 
Epost arb.:tone.danielsen@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Tone Liv Lunde Josephsen 
 
Epost arb.:tone.lunde.josephsen@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Una Hval Hansen 
 
Epost arb.:una.hval.hansen@faerder.kommune.no 
Klikk for stort bilde Unn Cathrine Myrvold 
 
Epost arb.:unn.cathrine.myrvold@faerder.kommune.no 
     
Klikk for stort bilde Wencke Krüger 
 
Epost arb.:wencke.kruger@faerder.kommune.no
Fant du det du lette etter?