Pedagogisk ansatte

Lars Ring 
Faglærer

  Klikk for stort bilde 

lars.ring@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Britt Albrektsen 
Faglærer

Klikk for stort bilde

britt.elin.albrektsen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821954 

Ole Ferdinand Storn
Faglærer

  Ole.Ferdinand.Storn@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821954 

Andrea Bergve
Kontaktlærer 8a

 

 Andrea.Bergve@faerder.kommune.no

Trine Andersen 
Kontaktlærer 9d

Klikk for stort bilde

trine.elisabeth.andersen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821957 

Hege Antonsen 
Kontaktlærer 9e

Klikk for stort bilde

hege.antonsen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821957 

Ragnhild Sundene
Kontaktlærer 8a

 

Ragnhild.Sundene@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Lene Røraas
Rådgiver
Kontaktlærer 10c

Klikk for stort bilde

lene.roraas@faerder.kommune.no
Tlf.arb: 90833233

Rannveig Borvik Bærland 
Faglærer

 

rannveig.borvik.berland@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Camilla Bryn 
Faglærer
Lærer Borgheim Nord

Klikk for stort bilde

camilla.bryn@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 90579115 

Trude Helen Didriksen 
Kontaktlærer 10c

Klikk for stort bilde

trude.helen.didriksen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Ingunn Marie Bråten
Kontaktlærer 8a

 

Ingunn.Marie.Braten@faerder.kommune.no
Tlf. arb.:

Mathias Elmer 
Fagarbeider i permisjon

Klikk for stort bilde

 

 

 

mathias.elmer@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

                                       

 

Martha Murphy
Kontaktlærer 8c
 

 

Martha.Murphy@faerder.kommune.no

Gry Evensen 
Kontaktlærer 9b

Klikk for stort bilde

gry.evensen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821957 

Ingrid Fevang 
Kontaktlærer 10b

Klikk for stort bilde

ingrid.fevang@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Kjellaug Fosaas 
Fagarbeider

Klikk for stort bilde

kjellaug.eikevoll.fosaas@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Hilde Gjermundsen 
Fagarbeider

Leder for elevtjenesten

Klikk for stort bilde

hilde.johanne.halse.gjermundsen@faerder.kommune.no 

Kristina Hovind
Kontaktlærer 8d
  kristina.hovind@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952

Siv Anne Wivestad
Kontaktlærer 8d

 

 siv.anne.wivestad@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Hilde Henriksen 
Kontaktlærer 10a

Klikk for stort bilde

hilde.henriksen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Kristine Henriksen 
Kontaktlærer 8b

Klikk for stort bilde

kristine.henriksen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Martin Sebastian Aasen
Kontaktlærer 8e

 

martin.sebastian.aasen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Marianne Jacobsen 
Bibliotekar

 

marianne.jacobsen@faerder.kommune.no 

Gunn-Kristin Kalleberg 
Kontaktlærer 8e

Klikk for stort bilde

gunn-kristin.kalleberg@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Lars Kristian Lansrød 
Kontaktlærer 10e

Klikk for stort bilde

lars.kristian.landsrod2@faerder.kommune.no 

Nicholas Lindhjem 
Kontaktlærer 10a
IKT

 

nicholas.lindhjem@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Mari Lohne 
Kontaktlærer 9c

 

mari.sorhus.lohne@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Kristin MacKinnon 
Kontaktlærer 10e

 

kristin.mackinnon@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821952 

Bente Irene Marthinsen 
Faglærer

 

bente.irene.martinsen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Steinar Medalen 
Faglærer

Klikk for stort bilde

steinar.thorsrud.medalen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821953 

Marte Moen 
Faglærer

 

marte.moen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821956 

Lasse Monsrud 
Kontaktærer Borgheim Nord

Klikk for stort bilde

lasse.monsrud@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 99365677 

Ellen Moskvil Thorsen 
Faglærer

Klikk for stort bilde

ellen.moskvil.thorsen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821957 

Daniel Eckhardt 
Kontaktlærer 8f
Kontaktlærer for elevrådet

 

daniel.eckhardt@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Christin Pettersen 
Kontaktlærer 9b

Klikk for stort bilde

christin.pettersen@faerder.kommune.no
Tlf. arb.: 40821955 

Mari Eriksrød
faglærer

  Mari.Eriksrod@faerder.kommune.no

Kristine Bringeland Luteberget
faglærer

  Kristine.Bringeland.Luteberget@faerder.kommune.no
Morten Livang Andersen
Kontaktlærer 9d
  Morten.Livang.Andersen2@faerder.kommune.no

Hanna Jenny Murel
Kontaktlærer 8f

 

  Hanna.Jenny.Murel@faerder.kommune.no

Heidi Virik Brubakken
Kontaktlærer 10d

  Heidi.Virik.Brubakken@faerder.kommune.no
Peik Dietrichson
Fagarbeider
  Peik.Dietrichson@faerder.kommune.no
Leiv Eirik Gramnæs
Kontaktlærer 8b
 

Leiv.Eirik.Gramnaes@faerder.kommune.no

Jeanette Grunnsund
Kontaktlærer Velkomstklassen
  Jeanette.Novak.Grunnsund@faerder.kommune.no
Marianne Rød
faglærer velkomstklassen
 

Marianne.Ottestad.Rod@faerder.kommune.no

Anders Hangård
Kontaktlærer 9a
  Anders.Torresen.Hangard@faerder.kommune.no

Sukdeep Kaur
Kontaktlærer 10b

  Sukhdeep.Kaur@faerder.kommune.no
Hanne Irene Pettersen
Kontaktlærer 9e
  Hanne.Irene.Pettersen@faerder.kommune.no
Magnus Rystad
Kontaktlærer 10d
  Magnus.Hotvedt.Rystad@faerder.kommune.no
Birgitte Sørhaug
Fagarbeider
  Birgitte.Sorhaug@faerder.kommune.no

Carina Varpe
Fagarbeider

  Carina.Bakkeskau.Varpe@faerder.kommune.no

Eileen Snørteland
Kontaktlærer 9b

  Eileen.Snorteland@faerder.kommune.no
Marit Kristine Strat
Faglærer
  Marit.Kristin.Strat@faerder.kommune.no
Espen Winter
Fagarbeider
 

Espen.Winther@faerder.kommune.no

Fant du det du lette etter?